DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  0
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Mostar  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Marketing, Reklamiranje, PR usluge
Referentni kod posla:  81

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Osoba za komunikaciju sa znanjem češkog jezika

Naziv firme: Luna.Com doo

Adresa: Dubrovačka bb

Telefon/fax: 036 325 236

Kanton:Hercegovačko-neretvanski

Naziv oglašenog radnog mjesta:Osoba za komunikaciju sa znanjem češkog jezika

Broj izvršilaca:1

Vrsta ugovora:Na neodređeno vrijeme

Opis poslova:Tražimo osobu koja priča i piše češki tako da može komunicirati sa našim partnerima i klijentima. Komunikacija je po potrebi putem telefona ili maila.

Očekujemo od budućeg zaposlenika:Ako do sada niste čuli za naš program za ugostiteljstvo POS Sector koji se distribuira u preko 20 zemalja i koristi ga preko 4000 korisnika, otvori http://possector.cz/ i saznaj čime se bavimo. Uglavnom, nakon što smo sletili i na češko tržište počelo se javljati sve više i više zainteresiranih ugostitelja za program, a niko od nas ne zna češki jezik. Imamo partnere u češkoj koji opet slabo ili nikako ne znaju engleski jezik tako da nam je komunikacija otežana. Tražimo osobu koja priča i piše češki tako da može komunicirati sa našim partnerima i klijentima. Komunikacija je po potrebi putem telefona ili maila.

Nudimo:Radno mjesto je u officu od 09:00 do 17:00, na pauzu možete izaći kada želite, pa čak i koliko želite, ali posao na kraju treba biti završen. Kada god imaš neku važnu obavezu možeš izostati s posla. Zajedno pijemo kafu prije posla u kafiću i jedemo u offi ...

Predviđena plaća:po dogovoru

Napomena:Ako smatraš da možeš napraviti ono što tražimo, onda se javi i postani dio POS Sector tima. Plusevi: Iskustvo u marketingu i prodaji

Prijaviti se na emailluna@lunacom.ba

Izvor Lunacom doo

Oglas ističe 31.01.2016

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas