DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  0
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Bihać  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Mašinstvo
Referentni kod posla:  211

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Monteri industrijskih mašina

Naziv firme:Inžinjering-rental.com doo

Adresa:Dobrih bošnjana bb,Bihać

Telefon/fax:062/988-179

Kanton:Unsko-sanski

Naziv oglašenog radnog mjesta:Monteri industrijskih mašina

Broj izvršilaca:3

Vrsta ugovora:Ugovor o radu

Stručna sprema:srednja stručna sprema (SSS IV stepen)

Strani jezik:njemački

Opis poslova:Monteri industrijskih mašina za obavljanje poslova u Njemačkoj/Austriji

Očekujemo od budućeg zaposlenika-iskustvo u čitanju tehničkih nacrta/crteža -ambicioznost -spremnost na timski rad -želju za daljnim učenjem i napredovanjem -samoinicijativnost u donošenju odluka -odlično poznavanje njemačkog jezika

Nudimo-Zasnivanje radnog odnosa u našoj firmi u Bihaću -Mjesto obavljanja poslova Njemačka/Austrija -Smještaj -Osiguranje i snosimo i ostale troškove

Uvjeti- tehnička/mašinska škola - iskustvo u čitanju tehničkih nacrta/crteža - odlično poznavanje njemačkog jezika - iskustvo na istim ili sličnim poslovima - probni rad jedan mjesec

Napomena:NIJE VAŽNO IZ KOJEG STE DIJELA BIH !!! Sve upite ili prijave slati isključivo na NJEMAČKOM jeziku na e-mail: engineer-rental@hotmail.com

Prijaviti se na emailengineer-rental@hotmail.com

Prilog (PDF / slika)oglas.jpg (12 pregleda)

Oglas ističe 30.11.2016

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas