DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  0
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Tuzla  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Zanatska proizvodnja
Referentni kod posla:  196

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Zidar

Naziv firme:SGH d.o.o. Tuzla

Adresa:Rudarska br. 61

Telefon/fax:063-798-777

Kanton:Tuzlanski

Naziv oglašenog radnog mjesta:ZIDAR

Broj izvršilaca:30

Vrsta ugovora:Ugovor o radu

Stručna sprema:srednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)

Opis poslova:Zidar mora znati zidati građevine prema nacrtu od temelja do krova. Mora posjedovati znanja o pojedinim elementima građenja i načinima njihova povezivanja u čvrstu i trajnu konstrukciju. Mora poznavati različite vrste građenja, građevinske materijale i znati ih upotrebljavati pri zidanju, betoniranju i žbukanju. Zidar mora znati čitati nacrte i drugu tehničku dokumentaciju. Na temelju nacrta potrebno je znati predočiti kakva će biti građevina, koje će materijale upotrijebiti, kako će povezati pojedine dijelove, te kako će se građevina uklopiti u skladnu cjelinu s drugim građevinama. Potrebno je znati postaviti kanalizaciju i urediti vanjske površine. Brzo i točno mora procijeniti pojedinačne razdaljine, vertikalnost i horizontalnost.

Očekujemo od budućeg zaposlenika:Da je spreman raditi na terenu i da je spreman raditi u timu.

Nudimo:Nudimo stalno zaposlenje i mogućnost napredovanja u struci.

Predviđena plaća 1200.00

Potrebna dokumentacija:Potrebno je dostaviti biografiju na imejl firme : sgh.interworld@gmail.com

Napomena:Zvati u periodu od 09:00- 17:00 svakim radnim danom

Prijaviti se na emailsgh.interworld@gmail.com

Oglas ističe 25.10.2016

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas