DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  1
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Visoko  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Zanatska proizvodnja
Referentni kod posla:  188

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Šivač tekstila

Naziv firme:KUNA d.o.o. Visoko

Adresa:Ind. Zona. Ozrakovici bb

Telefon/fax:032 737 216

Kanton:Zeničko-dobojski

Naziv oglašenog radnog mjesta- Šivač tekstila sa iskustvom M/Ž

Broj izvršilaca:5

Vrsta ugovora:Standardno

Stručna sprema:srednja stručna sprema (SSS IV stepen)

Opis poslova:Šivač tekstila i opreme za zaštitu na radu.

Očekujemo od budućeg zaposlenika:Kandidati moraju imati završenu SSS III, IV ili V stepen bilo koji smjer. Od kandidata se traži ozbiljnost i profesionalni pristup radnim zadacima. Kandidati moraju imati najmanje jednu (1) godinu radnog iskustva na navedenim poslovima, što će dokazati probnim radom.

Nudimo:Nudimo ugodne uslove rada, redovnu platu i redovno PIO/MIO osiguranje svim koji zadovolje uslove probnog rada Svi zainteresovani trebaju lično predati prijavu za posao na adresu firme: Ind. Zona Ozrakovići bb, 71300 Visoko kada će se obaviti i razgovor s ...

Predviđena plaća:Po učinku i sposobnostima

Uvjeti:STandardni

Potrebna dokumentacija:Prijava lično na adresu

Prijaviti se na emailkunavisoko@gmail.com

Oglas ističe 31.10.2016

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas