DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  0
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Sarajevo  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Transport, Logistika, Carinsko posredovanje
Referentni kod posla:  160

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Vozač teretnih motornih vozila

Naziv firme:Sacom doo Sarajevo

Adresa:Luka bb Ilijaš

Telefon/fax:033 255 870

Kanton:Kanton Sarajevo

Naziv oglašenog radnog mjesta:Vozač tretnih motornih vozila

Broj izvršilaca:2

Vrsta ugovora:ugovor o radu na određeno vrijeme,kasnije neodređeno

Stručna sprema:srednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)

IT vještine:specijalistički kursevi

Opis poslova:Vozač tretnih motornih vozila, prevoz roba, rad na trenu prilikom ugradnje saobraćajnih znakova i zaštitne odbojne ograde.

Očekujemo od budućeg zaposlenika:Profesionalni rad i odgovorno ponašanje...

Nudimo:Rad na duže vrijeme ako se ispune naša očekivanja od kandidata.

Predviđena plaća:po dogovoru

Uvjeti:završena srednja stručna sprema i položen državni ispit, položene sve kategorije za vozača teretnih motornih vozila, posjedovanje potrebnih certifikata za vozača i td.

Potrebna dokumentacija:Dostaviti svu dokumentaciju kojom možete dokazati vaš CV.

Napomena:Intervju će se obaviti nakon pristiglih prijava kandidata.

Prijaviti se na emailinfo@sacom.ba

Oglas ističe 31.07.2016

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas