DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Puno radno vreme
Godine iskustva:  5
Minimalni nivo obrazovanja:  Fakultet
Grad:  Livno  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Državne institucije, Javni sektor
Referentni kod posla:  94

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Pomoćnik općinskog načelnika u Službi za finansije i riznicu

JAVNI NATJEČAJ
za popunu radnih mjesta državnih službenika u
Općini Livno

 Pomoćnik općinskog načelnika u Službi za financije i riznicu - 1 (jedan) izvršitelj, na mandat od 5 godina

 Opis poslova: Pomoćnik općinskog načelnika u vršenju propisanih ovlasti obavlja slijedeće poslove i zadatke: neposredno rukovodi Službom i s tim u svezi planira, organizira prati, usmjerava rad Službe i raspoređuje poslove i zadatke na službenike i namještenike daje naputke i pruža neposrednu stručnu pomoć vrši najsloženije poslove iz nadležnosti Službe odlučuje o pitanjima za koje je ovlašten posebnim rješenjem Općinskog načelnika odgovara za zakonito, pravovremeno, potpuno, stručno efikasno i efektivno vršenje poslova inicira, izrađuje i odgovara za realizaciju planova, pri čemu vodi računa o utvrđenim rokovima i prioritetima izrađuje programe i projekte iz nadležnosti Službe inicira, priprema i izrađuje nacrte i prijedloge općinskih propisa i drugih akata iz djelokruga Službe predlaže godišnji program rada Službe kojom odgovara, donosi mjesečne i dnevne programe rada sa rokovima i izvršiteljima podnosi godišnje izvješće o radu, te izvješćuje o izvršenju mjesečnih planova rada sa podacima o pojedinačnom angažmanu službenika i namještenika informira općinskog načelnika o stanju u oblasti za koju je utemeljena Služba izvršava i druge poslove i zadatke koje mu naloži općinski načelnik

Uvjeti: pored općih uvjeta utvrđenih članom 35. Zakona o državnim službenicima i namještenicima u tijelima državne službe u Hercegbosanskoj županiji, kandidati trebaju ispunjavati i slijedeće posebne uvjete utvrđene Pravilnikom o unutarnjem ustroju Jedinstvenog općinskog tijela uprave Općine Livno, broj:02-05-3037/15, i to:

 VSS (VII stupanj) ekonomski fakultet ili diploma visokog obrazovanja I, II ili III ciklusa Bolonjskog sustava školovanja (najmanje 240 ECTS) ekonomskog smjera,
-najmanje 5 (pet) godina radnog iskustva u struci nakon stjecanja VSS,
-poznavanje rada na računalu.

Kandidati su dužni dostaviti slijedeću potrebnu dokumentaciju (original ili ovjerene kopije):

1. diplomu o završenom visokom obrazovanju (nostrificirana diploma, ukoliko fakultet nije završen u BiH ili je diploma stečena u nekoj od država nastaloj raspadom SFRJ nakon 06.04.1992. godine)
2. potvrdu / uvjerenje o radnom iskustvu u struci nakon sticanja VSS,
3. dokaz o poznavanju rada na računaru
4. popunjen prijavni obrazac Agencije za državnu službu FBiH (može se preuzeti u prostorijama Odjeljenja Agencije za Kanton 10 i Unsko-sanski kanton u Livnu, Ul. Gabrijela Jurkića bb, ili na web stranici Agencije www.adsfbih.gov ba).

Kandidati koji dostave dokaz o položenom stručnom upravnom ispitu (javnom ispitu ili ispitu općeg znanja) pred nadležnim organom u Bosni i Hercegovini ili položenom pravosudnom ispitu izuzimaju se od polaganja ispita općeg znanja.
O datumu, vremenu i mjestu polaganja ispita općeg znanja i stručnog ispita kandidati će biti obavješteni putem web stranice Agencije za državnu službu Federacije BiH, www.adsfbih.gov.ba. Imena kandidata se ne objavljuju.
Ako kandidat ne pristupi polaganju ispita općeg znanja i/ili polaganju stručnog ispita, smatra se da je odustao od učešća u natječajnoj proceduri, o čemu neće biti pismeno obavješten.
Izabrani kandidat je dužan u roku od 8 dana od dana prijema obavještenja o rezultatima javnog natječaja, dostaviti Agenciji sve dokaze o ispunjavanju općih uvjeta javnog natječaja.

Prijavu na natječaj, odnosno sve tražene dokumente, treba dostaviti u roku od 8 dana od objave javnog natječaja na web stranici Agencije, putem pošte, preporučeno na adresu:

AGENCIJA ZA DRŽAVNU SLUŽBU FEDERACIJE BiH
ODJELJENJE AGENCIJE ZA KANTON 10 i UNSKO-SANSKI KANTON
Ulica Gabrijela Jurkića bb
80101 Livno
sa naznakom
«Javni natječaj za popunu radnih mjesta državnih službenika u
Općini Livno »

Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas