DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  0
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Sarajevo  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Prodaja, komercijala
Referentni kod posla:  82

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Unapređivač prodaje

Naziv firme:Brajlović d.o.o.

Adresa:Rakovička cesta 257

Telefon/fax:033/090-300

Kanton:Ostala područja

Naziv oglašenog radnog mjesta:Unapređivač prodaje

Broj izvršilaca:20

Vrsta ugovora:Na određeno vrijeme

Stručna sprema:srednja stručna sprema (SSS IV stepen)

IT vještineOffice (Word-Excell-Power Point...)

Opis poslova:obilazak prodajnih mjesta prema dogovorenim hodogramima kontrola proizvoda unutar prodajnog mjesta izlaganje robe na police praćenje zaliha i rokova sugeriranje i izrada narudžbi implementacija marketing aktivnosti na prodajnim mjestima označavanje akcija trajno niskih cijena... promotivne aktivnosti (degustacije) u prodajnim centrima

Očekujemo od budućeg zaposlenika:SSS prethodno iskustvo na poslovima unapređivača prodaje proaktivnost i motivacija za rad u prodaji komunikativnost i energičnost poželjno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:stimulativna primanja po učinku.

Napomena: Zainteresovani kandidati trebaju poslati biografiju isključivo na prodaja@brajlovic.ba.

Prijaviti se na emailprodaja@brajlovic.ba

Oglas ističe 10.02.2016

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas