DobarPosao.BA
Besplatna oglasna tabla dobrih poslova Bosne i Hercegovine
Prijavi se     |   Email   |
Kontakt:
E-mail:  dpbrajko@gmail.com
Telefonski broj:
Fax:

Vrsta posla:  Ugovor
Godine iskustva:  0
Minimalni nivo obrazovanja:  Srednja škola
Grad:  Kninski put bb  Bosna i Hercegovina
Osnovna plata:  0,00 km
Sektor:  Šumarstvo, Drvna industrija
Referentni kod posla:  21

Pogledaj sve poslove postavljene od Dobar Posao

Traktorista

Naziv firme :DP BRAJKO d.o.o

Adresa :Kninski put bb

Telefon/fax 034 850 229

Kanton :Kanton br. 10

Naziv oglašenog radnog mjesta :TRAKTORISTA

Broj izvršilaca :1

Vrsta ugovorana određeno

Stručna sprema :srednja stručna sprema (SSS III stepen - KV)

Opis poslova :Vozač šumskog zglobnog traktora

Očekujemo od budućeg zaposlenika :Savjestan i odgovoran odnos prema radu.

Nudimo :Smještaj obezbjeđen, prijava, redovna plaća i uplata doprinosa

Predviđena plaća :po dogovoru

Prijaviti se na email :dpbrajko@gmail.com

Oglas ističe 10.10.2015

Pogledajte sve oglase poslodavca  Dobar Posao
Autorsko pravo  (c) 2000-2017 employmentaction.net. Sva prava zadržana.
Korisnički ugovorPrivatnostKolačići Webmaster.   Kontaktirajte nas